איך מקבלים חוות דעת על קבלן שיפוצים בשפלה?

תקופת האביב ממש בפתח, חג הפסח הולך ומתקרב בצעדי ענק מה שגורם לרבים מאיתנו לרצות לשנות, לתקן, לחדש ולשפץ חללים מסוימים בבית. אם אתם גרים באזור רחובות, נס ציונה, ראשון לציון, רמלה והסביבה, מעוניינים לשפץ את חדרי האמבטיה, להחליף את המטבח הישן בחדש או לשנות את כל הריצוף לפרקט למינציה חדיש בטח אתם שואלים את עצמכם איך מקבלים חוות דעת על קבלן שיפוצים בשפלה?. אז הנה כמה דרכים…

  1. התייעצו עם אנשים שאתם מכירים – אם אתם מכירים שכן, קרוב משפחה או קולגה שבדיוק בתקופה האחרונה ביצע שיפוץ או חידש לגמרי את הנכס בו הוא מתגורר, שווה להתייעץ לגבי קבלן השיפוצים איתו אותו אדם עבד. כמובן שעליכם לראות שאתם באמת מתחברים לרמת הגימור, ובכלל לעבודה עצמה ולשאול את אותו אדם שאלות מקצועיות כמו למשל האם הייתה חריגה במחיר השיפוץ, האם לקבלן יש מחירים טובים על חומרי גלם והוא מכיר ספקים, האם הוא עומד בלוח הזמנים, מה ההתמחות שלו, כמה פועלים יש לו וכדומה.
  2. אתרים של בעלי מקצוע – היום ברחבי הרשת יש מגוון סוגים של אתרים אינטרנטיים שלמעשה עושים את כל העבודה בשבילכם. מה הם עושים בשבילכם? משווים עבורכם מחירים בהתאם לסוג העבודה שאתם רוצים לבצע בכל חלל בבית ומפרקים את המחיר לחומרי גלם, התקנה, החלפה וכדומה, בודקים את זמינות הקבלן, מציגים בפניכם המלצות של לקוחות מרוצים או לא מרוצים ואף מספקים לכם מידע מקצועי ומדריכים מפורטים שיסייעו לכם לבחור את הקבלן בצורה מקצועית על פי הצרכים הספציפיים שלכם בלי שתיפלו בין הכיסאות.
  3. פייסבוק – גם ברשת החברתית פייסבוק תוכלו להתרשם ממגוון של קבלנים שבנו לעצמם דף עסקי ושם תוכלו לראות כל מיני סוגים של עבודות שהקבלן ביצע, לבחור את רמת הגימור, ליצור קשר עם הקבלן ולבדוק האם הוא זמין בכלל לעבודה שאתם רוצים לבצע. גם המלצות אמיתיות מאנשים שעבדו מול הקבלן יכולות מאוד לעזור לכם לקבל החלטה.

בכל מקרה שלא יהיה, מומלץ לבחור בקבלן מקצועי, שעובד עם אנשי מקצוע ולא עם חאפרים, כי איפה שאתם חוסכים היום, מחר אתם צפויים לשלם ביוקר על החיסכון.