רשת צל לפי מידה – התאמה מלאה לצרכים שלכם

רשתות הצללה הן פריט רב יתרונות במציאות הישראלית, כשהקיץ מתחמם משנה לשנה וגם בשאר עונות השנה ישנם יותר ויותר ימים שבהם השמש נוכחות במלוא עוצמתה, ואמנם מספקת לנו אור אבל במקביל גם חושפת אותנו לקרינה שעלולה להיות מסוכנת עבורנו. כשאנחנו רוצים לרכוש רשת שכזו אופציה אחת היא לקנות רשת במידות סטנדרטיות (למשל 3 מטר על 3 מטר, או 4 מטרים על 5 מטרים) ועוד אופציה שכדאי להכיר היא קניית רשת צל לפי מידה.

באילו מקרים כדאי לקנות רשת צל לפי מידה?

האופציה של רכישת רשתות הצללה לפי מידה מתאימה במיוחד למקרים שבהם נדרש חיפוש של שטח רחב יחסית. דוגמה אחת לכך היא מגרש משחקים בבית ספר, גם בגינות משחקים ציבוריות לרוב תידרש הצללה בקנה מידה גדול יחסית ובאופן כללי במרחב הציבורי פתרונות ההצללה מצריכים במקרים רבים רשת לפי מידה. גם עבור גינות פרטיות גדולות כדאי לנצל את האופציה של רשת צל לפי מידה וכך להשיג חיפוי מושלם שיאפשר שימוש בגינה בכל שעות היממה ובכל עונות השנה.

מהן המידות האפשריות?

בדרך כלל רוחב רשת הצללה יהיה עד 10 מטרים וכך גם אורכה, אם כי יצרן מנוסה יוכל להכין עבורכם רשת בכל מידה שתרצו. כששטחה של הרשת גדול יחסית (מעל 36 מ”ר) נדרשת הוספת פס חיזוק שיבטיח עמידות גבוהה לאורך זמן. פס החיזוק יהיה משמשונית, וביחד עם הפוליאתילן שממנו עשויים החוטים שיוצרים את הרשת, התוצאה היא רשת חזקה ויציבה להפליא.

חסימה אפקטיבית של קרינה מסוכנת

קניית רשת צל לפי מידה מבטיחה חסימה אפקטיבית במיוחד של קרינת השמש, שכאמור עלולה להיות מסוכנת, ובפרט אם אנחנו נחשפים אליה למשך שעות רבות.

בהקשר זה כדאי לדעת כי פרמטר חשוב מבחינת ההגנה מפני השמש שמספקות לנו רשתות הצללה לפי מידה הוא מידת הצפיפות של כל רשת. רשת עם צפיפות של 90% למשל מאפשרת רק ל-10% מקרני השמש לחדור בעדה, ומספקת הגנה מוצלחת מאוד תוך שכמובן מתאפשרת כניסת אור ואוויר. בנוסף כדאי להעדיף רשתות שכוללות תוסף UV שמקנה להן יכולת משודרגת לחסום קרינה מסוכנת.