פרגולות מעוצבות

פרגולות

השמש, עד כמה שהיא חיונית לחיינו, יכולה לעיתים גם להיות מציקה ואף להסב נזק. במידה ואתם יושבים במרפסת או בחצר, ומנסים לקרוא את העיתון או לנוח על הכיסא, אך ממשיכים כל הזמן להסתנוור, מוטב שתחפשו אחר פתרון. אם ברצונכם להוסיף לפתרון גם פלוס ענק בדמות הורדת החום שסביבכם, ולקבל על הדרך עוד מספר יתרונות בולטים, אתם בהחלט צריכים לשקול לרכוש ולהקים פרגולות להצללה.

אודות פרגולות להצללה

פרגולות להצללה יכולות להיות מושלמות לחצר או למרפסת, בכדי שיהיה לכם מקום מוצל בו תוכלו לנוח ולארח, כמו גם מקום אשר ישמור עליכם מן החום הקופח בזמן שהייתכם בחוץ. רבים משתמשים בפרגולות הצללה, בתור פרגולות לחנייה, בתוכן הם שומרים על הרכב מכל נזק. פרגולות אלו, בנויות בצפיפות גבוהה, כך שקרני השמש יתקשו לחדור אותן. ישנו עדיין מספיק מרווח בין שלב לשלב, כך שלא תאטמו בפנים, ותהיה די זרימת אוויר לאוורור נוח ומתאים. חשוב מאוד בטרם באים לרכוש פרגולה שכזו, לבדוק את תנאי מזג האוויר באזור מגוריכם ומיקום ביתכם. שני אלמנטים אלו, הינם קריטיים לבחירה נכונה של סוג פרגולה להצללה, והתייעצות מראש עם בעלי מקצוע שמבין עניין, יכולה לסייע בהמשך לחסוך בעלויות התחזוקה ולשמור על אורך החיים של הפרגולה עצמה.

סוגי פרגולות

כאשר מדברים על פרגולות להצללה, למעשה מדברים על מספר פרגולות שישנן כיום בנמצא. ישנן פרגולות להצללה עשויות עץ, כאשר העצים הבולטים אשר בשימוש הם אלו של עץ גושני ועץ במבוק עבה. פרגולות אלו מצויינות לשילוב בין הצומח והבנוי בגזרת הבית והחצר, כמו גם בעובדה כי ניתן לעצב ולגמר אותן כמעט בכל אופן שרק רוצים. פרגולה להצללה מאלומיניום, היא העמידה ביותר לתנאי הטבע שבחוץ, וגם זו אשר תביא לכם הצללה מירבית. עם פרגולות להצללה עשויות זכוכית חלבית, אתם מבטיחים כי הפרגולה שלכם תהיה מוארת מבפנים מבלי לסנוור, כמו גם כי היא עמידה בפני כל גורמי הטבע המשלבים מים. זאת ועוד, כי פרגולות להצללה עשוית זכוכית, הן כנראה הדבר האופנתי הבא, ויגרום לחצר ביתכם להוות מושא הקנאה לשכנים ולשכונה כולה.