עיצוב דלתות פנים כדרך עיצוב הבית

עולם העיצוב שינה את פניו בשנים האחרונות ונראה כי גם לעידן דיגיטלי יש תרומה די נדיבה לנושא, הפורומים השונים וקבוצות הפייסבוק הרבות בתחום העיצוב, מגבירים את המודעות לעיצוב נכון ואסתטי לבית ונראה כי לא מעט אנשים בעת עיצוב ותכנון הבית נעזרים במידע הרב שיש לרשת להציע. כאשר מדברים על עיצוב דלתות פנים בחלל הבית, אין מקום לפשרות, הרי להם יש משמעות רבה גם מבחינת המראה העיצובי שלהן וגם מבחינת פרקטיות ובידוד אקוסטי בין כלל החדרים בבית. אם כך, בעיצוב הבית או בבנייתו מחדש, כדאי לבחור בקפידה את דלתות הפנים.

אז בואו נראה מהן האופציות

את דלתות הפנים בתכנון הבית ניתן למצוא במגוון רב של סגנונות. החל ממגוון רב של צבעים, חומרים ואיבזורים שונים אשר יעניקו לבית כולו מראה מרהיב ומיוחד. דלתות פנים עשויות לרוב מחומרים שונים כמו – מעץ פשוט, מעץ מלא, מאלומיניום, שילוב של ניקל או זכוכית בדלת, דלתות הזזה מפלסטיק ועוד מגוון סוגים רבים וטובים. על דלתות פנים מותקנים מנעולים וצילינדרים פשוטים יחסית מאלה שעל דלת הכניסה לבית והם לרוב מגיעים עם מפתח אפס. אך ישנם דלתות פנים המגיעות עם מפתחות רגילים שניתן לנעול בהם את הדלת בצורה הרמטית יותר.

עיצוב דלתות פנים

חשיבות בחירת דלת עם בידוד טוב

דלתות פנים בחלל הבית, למעשה משמשות כמעין הפרדה בין חדרים שונים בבית, אך מהי דלת פנים איכותית? היא כזאת שאטומה היטב ומבודדת רעשים, כך שכל אחד יוכל להיות בחדרו בשקט רב ולא יושפע מהרעשים בבית. דבר זה חשוב בעיקר כאשר מדובר בחדר עבודה או בחדר של ילדים בוגרים המארחים חברים בחדרים ומשחקים במשחקי מחשב בקולי קולות או צופים בטלוויזיה. לכן, כאשר בוחרים דלתות פנים, מעבר למראה העיצובי, יש לקחת בחשבון גם את נושא הבידוד של הדלת.

את דלתות הפנים תוכלו למצוא בחנויות אשר מציעות מבחר רב של סגנונות עיצוב ודלתות העשויות מחומרים שונים. כאמור, חשוב לבחור בחברה המציעה אחיות מלאה על הדלתות, כך בשעת תקלה יהיה לכם למי לפנות.