עיצוב באמצעות מדבקות קיר

אחת הדרכים לעצב את הבית, או חדר מסוים בבית, מבלי להיכנס להוצאות כבדות של שיפוץ, היא שימוש במדבקות קיר. מדבקות קיר מאפשרות שינוי מאוד משמעותי בזמן קצר, ולא נדרשת מומחיות על מנת לעצב חדר בצורה מדהימה, באמצעות מדבקות קיר.

עיצוב הבית ב- 5 דקות

מדבקות קיר עוזרות להקפיץ את המראה של החדר, וכל מה שנדרש הוא להדביק אותן על הקיר. הדבקה של מדבקת קיר היא פשוטה ביותר לביצוע, וכל אחד יכול לעשות זאת. מדבקות קיר מגיעות בדוגמאות המותאמות לחדרים מסוימים בבית. מדבקות בעיצוב המותאם לחדר שינה לצד מדבקות עם דוגמאות המתאימות למטבח.

כפרי או מודרני?

אנשים נוהגים לעשות שימוש במדבקות קיר לצורך עיצוב של חדרים שונים בבית. כיום ניתן למצוא מדבקות קיר במגוון כל כך רחב של דוגמאות, כך שכל אחד יכול למצוא מדבקה בסגנון המועדף עליו. מדבקות מעוצבות להדבקה על קירות מעוצבות בהתאמה לסגנונות שונים וניתן להשיג מדבקות במגוון רחב של סגנונות, דגמים, חומרים וגדלים.

מדבקות בהתאמה אישית

לצד מגוון דוגמאות וצבעים קיים, יש אפשרות להזמנת מדבקת קיר מותאמת אישית. לרוב מדובר על בחירה ממגוון דוגמאות אפשרויות, אשר ניתן להוסיף לה כיתוב, ולשנות את צבע הרקע של המדבקה.

גדלים שונים למטרות שונות

מדבקות יכולות לשמש לצורך עיצוב חלק מסוים בקיר, או להיות מודבקות על קיר שלם. מדבקות קיר מגיעות בגדלים שונים לצורך מטרות שונות. יש מדבקות הכוללות כיתוב לצד מדבקות אחרות הכוללות דוגמאות צבעוניות.

מתנה ייחודית ומדליקה

מעבר להיותה פריט עיצובי, מהווה מדבקת קיר גם מתנה מיוחדת אשר ניתן להעניק במגוון הזדמנויות. ניתן להזמין מדבקת קיר כמתנה ליולדת לאחר לידה, מתנה לברית או בריתה, ואפילו מתנה לבר מצווה.

כמה עולה מדבקת קיר?

מחירה של מדבקת קיר יכול להשתנות בין ספק לספק, ותלויה כמובן גם בגודל המדבקה ובדוגמא המודפסת עליה. יש מדבקות שמחירן נע באזור השמונים שקלים ומדבקת אחרות שמחירן יכול להגיע לארבע מאות שקלים. בטרם רוכשים מדבקה מומלץ לעשות השוואת מחירים ולחפש את הספק שימכור אותה במחיר הנמוך ביותר.