עיצבתם את הבית עם שטיחים? כך תנקו אותם בקלות!

במידה והשטיח בבית שלכם התלכלך, אתם צריכים לדעת כיצד לנקות אותו

השטיח בבית שלכם הוא אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בכל מה שנוגע לשמירה על איכות חיים יום יומית בבית שלכם. השטיח מאפשר לכם ליהנות מסביבת חיים נעימה וביתית בבית, בנוסף לכך שהוא מהווה אלמנט עיצובי ואסתטי משמעותי ביותר בכל מרחב שבו הוא נמצא. אנחנו משקיעים לא מעט ברכישה של השטיח הנכון עבורנו, ואנחנו רוצים לשמור עליו היטב לאורך זמן. אבל מה עושים במצב שבו הוא התלכלך? במצב כזה אנחנו צריכים לדעת כיצד לבצע ניקוי שטיחים, וכדאי לדעת כיצד תוכלו לעשות זאת בכוחות עצמכם, בלי מאמץ מוגזם ובלי השקעה כלכלית יוצאת מגדר הרגיל.

ניקוי שטיחים

כך בדיוק תנקו את השטיח בצורה יעילה, בכוחות עצמכם ובקלות

  • ניקוי לכלוך יבש – השלב הראשון בניקוי שטיחים הוא ניקוי הלכלוך היבש מהשטיח. הדרך היעילה לעשות זאת היא פשוטה – באמצעות שואב אבק עם מברשת שטיחים ייעודית, שמנקה את כל האבק, השערות והלכלוך הדומה מהשטיח בצורה יעילה. בכל בית עם שטיח, מדובר בפריט שהוא חובה.
  • ניקוי בחומרים ייעודיים – ישנם חומרי ייעודיים לניקוי שטיחים, ובהם כדאי להשתמש עבור ניקוי יעיל של השטיח בבית שלכם. חומרים אלה עובדים בדרך כלל בהשריה לזמן מסוים על הכתם בשטיח, ולאחר מכן בשפשוף שמסיר את הלכלוך לחלוטין. חשוב להשתמש רק בחומרים ייעודיים ורק בהתאם להוראות היצרן.
  • ייבוש – הייבוש של השטיח הוא החלק האחרון בניקוי שלו. אתם יכולים לעשות זאת באמצעות שואבי גם כן, או באמצעות מכשירים שונים המשמשים לכך – וגם בתלייה זהירה של השטיח במרחב מאוורר ונקי.

אם אתם מבינים שמדובר בכתם משמעותי וקשה יותר, פנו לשירות מקצועי בתחום

אם אתם לא מצליחים לנקות את השטיח בכוחות עצמכם, אתם צריכים לדעת כיצד לנקות את הכתם ולא לוותר על השטיח. ניקוי שטיחים הוא תמיד אפשרי, ואתם רק צריכים למצוא את השירות המקצועי בתחום – שיספק לכם את המענה שנחוץ לכם ויעשה עבורכם ניקוי שטיחים בצורה יעילה ובמחיר הוגן – בוודאי רווחי יותר מלוותר על השטיח או לקנות שטיח חדש.