למטבח מושלם – חיתוך לוחות זכוכית יצירתי

בעיצובי המטבח החדשים של היום יש חידושים מרחיקי לכת שמשאירים הרחק מאחור את כל החומרים והעיצובים המסורתיים. העיצוב של מטבחים וחדרים רטובים בכלל בימינו כולל בתוכו אלמנטים עיצוביים מפתיעים שאולי לא חשבתם עליהם כבחירה הראשונה והאוטומטית שלכם כשאתם חושבים על מטבח חדש, אבל במחשבה שנייה ואחרי שרואים את כל היתרונות והתמונות של עבודות מוגמרות אפשר בקלות להבין כמה זה טבעי ונכון למטבח. אם אתם חושבים על חידוש המטבח או עיצוב מטבח בביתכם החדש, שקלו את הזכוכית כחומר חיפוי מעולה ואסתטי במיוחד לקירות שלכם.

 

חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי במראה מפתיע וחומר איכותי

 

המראה המתקבל מחיפוי זכוכית יצירתי מאוד והחומר עצמו איכותי מאוד ובעל יתרונות בולטים בכל הקשור לתפקידו במטבח ובחדרים אחרים, בעיקר רטובים. הזכוכית הנצמדת לקירות הרמטית יותר מאשר אריחי חרסינה או קרמיקה, משום שהיא מוצמדת בלי תפרים וחיבורים באמצע, ובכך מונעת חדירת רטיבות בצורה טובה יותר. הזכוכית היא גם חומר קל מאוד לניקוי יחסית, וכל חומרי הניקוי המודרניים או חומרי הבישול לא משאירים עליה סימנים וכתמים מוזרים כמו שמשאירים על אריחים מחומרים אחרים. הזכוכית מצפה את הקיר בצורה טובה בלוחות שלמים שמאפשרים גם התאמה לפינות לא נוחות לחיפוי בדרך כלל, ובכך היא נוחה לעבודה יותר מאריחים אחרים.

 

חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי זכוכית למטבח בקטע יצירתי

 

הלוחות מזכוכית נחתכים לפי דרישת הלקוחות ובמידות השונות ובכך יוצרים מראות מעניינים על הקירות, במיוחד אם בוחרים להוסיף להם צבעים שונים או הדפסים והטבעות שונות. לוחות זכוכית לחיפוי יכולים להיות גם במגוון של טקסטורות מעניינות, כך שהמראה הלא שגרתי של המטבח שלכם משתדרג עוד יותר. חשבו על כל האפשרויות של עיצוב זכוכית למטבח, עם הצבעים שאתם אוהבים, עם הדמויות וההדפסים שמעניינים אתכם. המטבח לא נראה קונבנציונלי והוא מקבל איכות ומראה יוקרתי ומעניין יותר רק בגלל התוספת העיצובית הזאת. המשטחים לא צריכים חידוש של האיטום שלהם בכל כמה שנים כי הם נצמדים לקיר לכל החיים. העיצוב יכול להיות סולידי או נועז יותר, להופיע גם בחדרי אמבטיה למראה יוקרתי מאוד ומודרני, או לקבל אלמנטים אישיים יותר. הלוחות חזקים מאוד ועמידים גם בפני תנאי חום קיצוניים, כמו במטבח.