חנות וילונות – כל האפשרויות לכל החדרים

וילון הוא תוספת מבורכת לכל חדר בבית – גם כדי לשלוט באופן מוחלט על כמות האור בחדר בכל נקודת זמן ועל כניסת האוויר, וגם כתוספת משמעותית לעיצוב החלל. בחנויות וילונות תמצאו מבחר רחב של אפשרויות, וכדאי להקדיש תשומת לב לבחירה שכן גם אם הנוכחות של הווילון במרחב צנועה יחסית, בסופו של דבר התרומה שלו בלתי מבוטלת.

הסוגים השונים של הווילונות

חנות וילונות מציעה כאמור מגוון גדול של אפשרויות. ביניהן: וילונות בד, וילונות רומאיים, וילונות ונציאניים, וילונות גלילה, וילונות חשמליים, סטריפ ועוד.

הווילונות הוונציאניים הם וילונות שמורכבים משלבים רבים. את הווילון הוונציאני אפשר לגלול כלפי מעלה ומטה – אופציה אחת היא באופן ידני וישנם גם וילונות ונציאניים חשמליים שמתאפיינים בתפעול נוח במיוחד כשדי בלחיצת כפתור כדי לפתוח אותם ולהכניס יותר אור או לחילופין לסגור כדי לזכות בפרטיות רבה יותר. כמו כן ניתן לבחור את סוג החומר שמהם יהיו עשויים וילונות אלה – בכל חנות וילונות אפשר למצוא וילונות ונציאניים מאלומיניום, מעץ ומפוליסטירן, כשהאופציה הראשונה מתאימה לבתים בעיצוב מודרני, והשנייה לעיצוב פנים כפרי.

וילונות רומאיים בנויים בצורה של ריבועים. בדומה לווילונות הוונציאניים, גם עבור סוג פופולרי זה של וילונות הגלילה היא מעלה ומטה, באמצעות מנוע חשמלי או באופן ידני, וכמו כן ניתן על בסיס וילון שכזה ליצור משחקי אור וצל שמוסיפים עניין לכל חדר.

חנות וילונות – מבחר רחב של פריטים, ייעוץ מקצועי

חנויות וילונות מציעות לא “רק” שפע מסחרר של וילונות מכל הסוגים, מכל החומרים ובכל הגוונים, אלא גם ייעוץ מקצועי יקר ערך. כשאתם נכנסים אל חנות וילונות לעתים קשה לבחור מבין כל האפשרויות את זו שהכי מתאימה לחדר הספציפי, ועל כן נדרשת עזרה של אנשי מקצוע מנוסים.

באופן עקרוני לחדרי שינה או חדרי הורים כדאי לחפש וילונות רכים ונשפכים שיוסיפו טאץ’ רומנטי לחלל, במטבח חשוב להתקין וילון קל לניקוי כדי שיהיה פרקטי, בבית מודרני כדאי להעדיף וילונות מודרניים ואילו לבתים כפריים יתאים סוג וילון שיש בו עץ, ולחדרי ילדים רצוי לבחור וילונות ססגוניים ושמחים. בחנויות וילונות תקבלו ייעוץ גם לגבי המידות האופטימליות של הווילון בהתאם למטרתו.