המדריך לבחירת סורגים דקורטיביים שישתלבו עם הקו העיצובי של הבית

עיצוב הבית אם תשאלו רבים, הוא אחד מהתכונות החשובות של כל בית. הבית הוא המקום בו אנחנו מבלים זמן רב, מתעוררים אליו בבוקר משינה, וחוזרים אליו מיום העבודה. אין ספק שלעיצוב הבית תפקיד משמעותי. כאשר אנחנו חוזרים מהעבודה, אם נחזור לבית מעוצב ומעניין, ההרגשה שלנו תהיה הרבה יותר טובה, לעומת החזרה אל בית משעמם. אז אנחנו הולכים, מעצבים את המטבח, את הסלון ואת חדרי הילדים, אך כאן מתגלה לעינינו בעיה. בכל בית, במיוחד בית עם ילדים מומלץ להתקין סורגים על החלונות. לסורגים 2 תפקידים משמעותיים: הראשון הוא לשמור מפני נפילה מהחלון של ילדים קטנים, והשני הוא מניעת פריצות דרך החלון. בטיחות היא מעל הכל, ולכן חשוב להתקין סורגים, ובמיוחד בבתים עם ילדים. עם זאת, לא כל הסורגים פוגעים בעיצוב הבית, נהפוך הוא, ישנם סורגים שאף מוסיפים לו ומתחברים עם הקו העיצובי של הבית: סורגים דקורטיביים.

שילוב הסורגים הדקורטיביים עם עיצוב הבית

סורגים מעוצבים נחשבים לכלי עיצוב מהמעלה הראשונה. כך תוכלו להתאים את הסורגים אל העיצוב הביתי שלכם:

  • צורה – מתוך מגוון צורות נפלאות לסורגים דקורטיביים, תוכלו לבחור צורה המשתלבת עם העיצוב שאתם מחפשים.
  • צבע – גם הצבע הוא חלק בלתי נפרד מסורגים דקורטיביים. תוכלו להתאים את הצבע בדיוק לצבעי החדר, או אפילו לשלב כמה צבעים, וליצור קונספט ייחודי משלכם. כמו כן תוכלו גם לבחור בסורגים שקופים, אשר כמעט ובלתי נראים וגם כאשר הם נגלים לעין, הם מעניקים מראה ייחודי ומעניין.
  • מבנה – מבנה הסורגים גם הוא יכול להיות על פי בחירתכם. בין אם סורגים רגילים, או מבנה ריבועי המתפרס לפינות, בין אם מבנה “בטני” חצי מעוגל לאורך או לרוחב וכדומה. מתוך מגוון סוגים הבחירה היא שלכם.

השראות לבחירת הסגנון

מחפשים השראה לסורגים דקורטיביים? מלבד התייעצות עם מגוון גורמים, יש דרך מעולה שבהחלט יכולה להעניק לכם השראה – אתרי האינטרנט. חיפוש קליל ומהיר של המושג “סורגים דקורטיביים מעוצבים” או “עיצוב באמצעות סורגים דקורטיביים” יעניק לכם מגוון תמונות של עיצובים שונים באמצעות סורגים דקורטיביים. מכל עיצוב ועיצוב תוכלו לקבל השראה, ולנסות להגיע לעיצוב שאתם מחפשים בעצמכם.

פרזול סורגים דקורטיביים

אם עדיין לא עשיתם היכרות עם המושג “פרזול” מדובר בעצם בהכנת צורות מסוגי מתכות שונים. בעצם רבים מהאביזרים שאצלכם בבית הם פרזול, החל מהידיות של הארון, הווים לתלייה וכדומה. אם הגעתם לעיצוב מיוחד שמעניין אתכם, אך לא מצאתם אחד כזה, ישנם מקומות בהם יוכלו לפרזל עבורכם באמצעות הלחמות מיוחדות את העיצוב שאתם מחפשים. כך, שגם אם אין את העיצוב שחיפשתם, תמיד יוכלו להכין עבורכם אחד. בתחום זה השמים הם באמת הגבול, לכו עם העיצוב שאתם מחפשים, ושלבו סורגים דקורטיביים כחלק מהקו העיצובי של הבית.