הכירו את העיצוב החדש לבית עם קרמיקה

יש מי שחושבים כי אריחי הקרמיקה מהווים שיטה יחסית ישנה ואף ותיקה מאד לריצוף של הבית. עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים ניכרים בנושא. למעשה, כל מי שמחפש את העיצוב החדש לבית שלו – מוטב שישתמש באריחי הקרמיקה! אריחי הקרמיקה הפכו להיות הדבר החם ביותר בכל מה שנוגע לריצוף הבית. העובדה היא כמובן שאפשר לבחור אותם בכל צבע ובכל טקסטורה שרק רוצים, מה גם שהם באים כבר יחד עם סל שלם של יתרונות שכדאי להכיר כמובן.

יתרונות ועלויות בריצוף הבית

  • עמידות יוצאת דופן למשקל ולחץ – קודם כל, אין ספק שאחת מהסיבות שמסבירות את הפופולריות של העיצוב החדש לבית עם קרמיקה נוגעת לפרקטיות הרבה של האריחים הללו, מבחינת המשקל שלהם. אריחי הקרמיקה מיוצרים כך שהקרמיקה עמידה מאד ללחצים אפשריים. זה אומר שאין עליה כמעט סימנים של שריטה ושל שחיקה. בניגוד למשטחים אחרים, שאם גוררים עליהם רהיטים או שפץ כבד נופל עליהם, הם מותירים בתוכם שברים וסדקים – הרי שעם הקרמיקה זה ממש לא המצב. זהו כנראה הריצוף העמיד ביותר שיש כיום, ולכן גם נוח מאד כמובן לבתים עם ילדים, חיות מחמד, וכיו”ב.
  • התקנה פשוטה על הריצוף – לא לחינם הסברנו כי מי שמחפש עיצוב חדש בוחר בקרמיקה, וזאת משום שכשאתם משפצים את הבית שלכם, עולה השאלה מהו הריצו שבו כדאי לכם להשתמש. מבחינה זו, הקרמיקה מהווה חלק מפתרון מנצח. את אריחי הקרמיקה אפשר כידוע לכם להתקין על גבי משטח קיים – בין אם מדובר על משטח בטון, או אפילו על אריחים קיימים, כל עוד הם מיושרים. זה אומר שהשיפוץ יהיה הרבה יותר פשוט! לא צריך להסיר עכשיו תשתיות שלמות של ריצוף בצורה מסובכת – אלא פשוט מניחים את הריצוף החדש מעל, וזה הכל!
  • ומה עם העלויות? – עלויות ההתקנה של הקרמיקה משתנות קודם כל לפי הגודל של הבית שלכם. ככל שיש יותר ריצוף, כך המחיר יעלה. עם זאת, המחיר הבסיסי כמובן נקבע לפי מ”ר. האריחים עצמם יכולים להגיע כמובן בגדלים שונים, כמו למשל 20 על 20 ס”מ, 33 על 33 ס”מ, וכיו”ב (לרוב מדובר על צורה של ריבוע כמובן).  קחו בחשבון שככל שהאריח הבסיסי גדול יותר – המחיר שלו יעלה. מעבר לכך יש כמובן גם אריחי קרמיקה שיותר איכותיים מאריחי קרמיקה אחרים, וזה גם יכול להשפיע על המחירים. המחירים הממוצעים נעים לרוב בין 70 ל140 ש”ח למ”ר אחד של אריחים, וכמובן שהמחיר יכול להיות לפעמים נמוך או יותר או גבוה יותר בהתאם.

אריחי קרמיקה בצבעים שונים

אל תשכחו עוד יתרון חשוב של אריחי הקרמיקה, וזו העובדה שהם יכולים גם להגיע בצבעים שונים לפי הבחירה שלכם! זה מאפר לכם לעצב אישית את הבית כמו שתמיד רציתם.