דלתות כניסה מעוצבות

במידה ואתה מחפש דרך להשוות לבית שלך מראה יוקרתי, מהודר ומעוצב, אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות התקנת דלת כניסה מעוצבת. דלתות מעוצבות הפכו בשנים האחרונות לטרנד מוביל בתחום עיצוב הבית, והן מגיעות במגוון רחב מאוד של דגמים, גדלים וצבעים.

מגוון רחב של חומרים

דלתות כניסה מעוצבות עשויות מחומרים שונים. דלת כניסה אמורה בראש ובראשונה לשמור ולהגן על הבית, על הדיירים הגרים בו ועל החפצים הנמצאים בתוכו. דלתות כניסה חזקות ועמידות עשויות חומרים שונים, והדבר אינו מונע את האפשרות שיהיו בעלי מראה יוקרתי ומעוצב. כיום מעצבי דלתות משתמשים בטכניקות מתקדמות המאפשרות עיצוב דלתות ממגוון רחב מאוד של חומרים. דלתות כניסה עשויות לעיתים עץ ולעיתים פלדה או חומרים מבוססי פלדה.

דלתות מעוצבות בסגנונות שונים

דלתות מעוצבות קיימות במגוון רחב של סגנונות. אם אתה מעדיף את המראה המודרני, תוכל למצוא דלת כניסה מעוצבת בסגנון הייטקי מודרני. דלתות בסגנון זה מאופיינות בשימוש בחומרים קרים, מתכתיים, וצבעי שחור, לבן, וכסוף. לאוהבי הסגנון הכפרי ניתן מענה מגוון באמצעות דלתות כניסה מעוצבות בסגנון עץ כפרי. סגנון זה מאופיין בשימוש בעץ, צבעי חום, בז’, אוף וויט וכדומה. ניתן להשיג דלתות כניסה מעוצבות בצבעים רבים, ולהתאים את סגנון העיצוב של הדלת לסגנון בו הבית מעוצב.

עיצוב באמצעות פרזול

חלק מעיצוב דלת הכניסה כולל שימוש בידית מעוצבת. ידיות מעוצבות במגוון סגנונות יכולות מאוד להעשיר את מראה הדלת, לשדרג אותה ולהפוך אותה ליחידה במינה. יש כמובן להתאים את הידית לסגנון ולצבע של הדלת, על מנת שתשלים את המראה המעוצב שלה. קיימות ידיות בעלי צורות שונות ומותאמות למנגנוני נעילה שונים. חשוב כמובן לוודא שהידית המעוצבת מותאמת כהלכה למנגנון הנעילה, ומאבטחת את הדלת כהלכה.

עיצוב פונקציונאלי

לצד התפתחויות טכנולוגיות המאפשרות שינויים ופיתוחים בתחום עיצוב דלתות קיימים גם פיתוחים נוספים. אחד הפיתוחים ניקרא דלתות כניסה קו אפס. בדלתות כניסה מסוג זה מעוצבת דלת הכניסה במפלס אחיד עם קיר הכניסה והמשקוף. הדבר יוצר תחושה של המשכיות ומאפשר מראה אחיד ויוקרתי.