הדברת טרמיטים – כל מה שצריך לדעת

יש סיטואציות בחיים שכדאי ומומלץ מאוד למנוע, עוד בטרם שהן מגיעות ומופיעות בחיינו. אחד המצבים שכדאי למנוע לפני הופעתם בכל דרך אפשרית הוא הטרמיטים. הטרמיטים הם סוג של חרקים מזיקים  שלעתים גם נמצאים חמישה מטרים מתחת לאדמה. בין הסיבות העיקריות שבגללן כדאי למנוע מצב שהם נכנסים הביתה ומתחילים לאכול את המשקופים ואת חפצי ורהיטי העץ שלנו היא משום שהטרמיטים נוטים להיות שקטים מאוד ולפעול בלי שאנו שמים לכך לב, ולעתים גם לוקח לנו המון זמן לזהות שהם הגיעו ונכנסו אלינו הביתה, ולכן כדאי לבצע הדברת טרמיטים כבר שאנחנו נמצאים בתהליך של בנייה ולא אחרי שהבית כבר בנוי.

מכיון שלרוב אין סימנים מקדימים להופעתם של הטרמיטים, אנו ממליצים לכם עוד היום להזמין הדברת טרמיטים מקצועית המתבצעת עם מגוון של מוצרים וחומרים מיוחדים להדברת טרמיטים. רוב האנשים מגלים את ההופעה והנזק לו הם גורמים, רק לאחר מעשה ואז מאוד מאוד קשה להיפטר מהם ולמצוא את הקן שבה הם גודלים ומתרבים שלרוב נמצאת מתחת לבית שלנו.

caterpillar-207339_640

איך תוכלו בכל זאת לעשות בדיקה של טרמיטים בבית שלכם?

אחת הדרכים לבדוק האם הטרמיטים הגיעו אלינו לביקור ללא הזמנה מוקדמת היא על ידי הוזזה של ספות ורהיטים. מכיון שהטרמיטים פיתחו רגישות מאוד גדולה לשמש, מה שהם עושים לרוב זה לבנות מחילות צרות בכדי שדרכן הן יוכלו לעבור ישירות אל הבית שלכם, מבלי שהשמש תפגע בהם. גם ארונות המטבח הוא אזור שמומלץ לעשות בדיקה, בעיקר הם יש לכם ארונות סיבית או עץ שאלו חומרי הגלם האהובים ביותר על הטרמיטים. בדקו גם את המשקופים ושימו לב אם יש חורים במקומות מסוימים. מה שהטרמיטים עושים זה לאכול את המשקוף מבפנים. אם אתם שמים לב שבנגיעה שלכם המשקוף מתפורר – הסיכוי שיש שם טרמיטים הוא גבוה מאוד. איך תזהו שזה באמת טרמיטים ולא חרק אחר? המחושים שלהם ישרים והגוף שלהם מחולק לשני חלקים. בחרו בהדברת טרמיטים מקצועית, למרות היותה יקרה בהשוואה להדברת חרקים רגילה.